2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek

Tudtuk, hogy szoros lesz, de a végéig szurkoltunk
2013. Április 23. 20:00, kedd | Helyi sport

Hektikus mérkőzésen az első félidőben voltunk sikeresek, a második játékrészben pedig Vác elhitte, hogy megnyerheti. Az ellenfélé lett a két pont.

Kézilabda: ha jön a Vác, jöjjön a Vác
2013. Április 23. 10:55, kedd | Helyi sport

A bajnoki rájátszás harmadik fordulóján az Orosháza férfi kézilabda csapata hazai pályán fogadja a Vác együttesést kedden 18 órakor.

Az Orosháza nem bírt Zdolnik Bencével
2013. Április 11. 08:35, csütörtök | Helyi sport

Nem sikerült a bravúr az Orosháza KFSE számára a balatoni kirándulás, öt góllal kaptak ki a bajnokság rájátszásának második fordulójában Balatonfüreden.

Nem kellene befürödni Balatonfüreden
2013. Április 10. 11:51, szerda | Helyi sport

Nem vár könnyű mérkőzés az Orosháza NB I-es férfi kézilabda csapatára, amely szerdán Balatonfüreden lép pályájára a hazaiak ellen.

Öttel vertük a Pécset
2013. Április 05. 20:06, péntek | Helyi sport

Április 5-én kezdődött az NB I-es férfi kézilabda alsóházi rájátszása, elsőként Pécs ellen harcoltunk hazai pályán.

OFKSE: Péccsel kezdődik a rájátszás
2013. Március 21. 11:26, csütörtök | Helyi sport

A férfi kézilabda-bajnokság lebonyolítási rendszere szerint felső- és alsóházra oszlik a mezőny. Az Orosháza április 5-én kezdi meg az alsóházi menetelést idehaza a Péccsel.

Orosházi FKSE: egy vereség, amelyért nem kell szégyenkezni
2013. Március 03. 08:07, vasárnap | Helyi sport

A Szeged volt az férfi kézilabda-bajnokság alapszakaszában az orosházi fellépés esélye, és bár az OFKSE komolyan megnehezítette a dolgát, végül négygólos győzelemmel távoztak a Tisza-partiak.

OFKSE: nem sikerült a ceglédi bravúr
2013. Február 09. 09:36, szombat | Helyi sport

Alsóházi rangadón maradt alul pénteken este az Orosháza férfi kézilabda csapata a Cegléd ellen. Félidőben még csak egy góllal volt jobb a vendéglátó, végül három góllal győzött a Pest megyei csapat.

Gyerekek kísérték pályára az élsportolókat
2013. Február 03. 20:49, vasárnap | Helyi sport

Csurgó vendégeskedett február 3-án az Orosházi Városi Sportcsarnokban, 8 góllal vitték az NB I-es felnőtt mérkőzést.

2012. December 21. 00:22, péntek | Helyi sport

Megyei döntőn vettek részt az OFKSE U14-es kézisei

A két fordulós megyei döntőn,veretlenül első helyen jutottak tovább a fiataljaink.

2012. December 14. 20:27, péntek | Helyi sport

Fürednek nem hoz szerencsét az orosházi pálya

Tavaly is kikaptak a bajnoki szezon visszavágójában, idén is mi nyertünk hazai pályán,.

2012. December 10. 23:06, hétfő | Helyi sport

Mikulás kupa Adán

Az Orosházi FKSE utánpótlás játékosai a szerbiai Adán jártak december 6-9. között Mikulás kupa alkalmából.