Hírek

2013. Február 09. 09:36, szombat | Helyi sport
Forrás: beol.hu

OFKSE: nem sikerült a ceglédi bravúr

Alsóházi rangadón maradt alul pénteken este az Orosháza férfi kézilabda csapata a Cegléd ellen. Félidőben még csak egy góllal volt jobb a vendéglátó, végül három góllal győzött a Pest megyei csapat.

Végig fej-fej mellett haladt a két csapat a péntek esti ceglédi mérkőzésen, végül a döntő pillanatokban jobban összpontosító hazaiak győzelmével ért véget a mérkőzés – derül ki a beol.hu beszámolójából.

Ceglédi KK—Orosházi FKSE-Linamar 25—22 (12—11)

NB I-es férfi kézilabda-mérkőzés, Cegléd, 800 néző. V.: Baranyi, Szloska.

Cegléd: BARTUZ — Pocsai 3 (1), BÍRÓ B. 7, LEPSÉNYI 3, Dengi 3, ACUSI 6 (3), Hódi 1. Cs.: Erdélyi, Iglesias (kapusok), Savon, Varga P., Dobó 2, Tóth N., Takács B., Antal, Benke. Vezetőedző: Kökény István.

Orosháza: HERJECZKI — Balda 4 (2), Dukics 4, Berta, Benmiloud 2, Harsányi 1, Lászlai 2. Cs.: SZABÓ P. (kapus), Bajusz S., Raffai, MORVA 3, BALI 3, Mazics 1, Kanyó Á. 2, Marics. Vezetőedző: Füzesi Ferenc.

Kiállítások: 10, ill. 16 perc.

Hétméteresek: 5/4, ill. 3/2.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 4—1. 11. p.: 7—4. 19. p.: 9—7. 24. p.: 10—10. 41. p: 15—15. 45. p.: 17—17. 52. p.: 20—20. 55. p.: 22—21.