2024. május 15, szerda - Zsófia

Hírek

2011. Szeptember 26. 07:49, hétfő | Bulvár

Rippelék megmutatták óriás Rudijukat

Nemcsak az egyik legegészségesebb, de minden bizonnyal az egyik legérdekesebb hétvégéjükön vannak túl azok a sportszerető hazai sztárok, akik kilátogattak a FitBalance rendezvényére.

2011. Szeptember 25. 07:45, vasárnap | Sport

Felszámolnák az Újpestet

A Nemzeti Sportközpontok (NSK) felszámolási eljárást kezdeményezett az Újpest FC Kft. ellen – adta hírül a Nemzeti Sport online kiadása szombaton.

2011. Szeptember 24. 20:41, szombat | Helyi sport

ONKC - Eszterházy KFSC-GloboSys 24-24

Szeptember 24.-én este 6-kor kezdődött a felnőtt ONKC - Eszterházy KFSC-GloboSys mérkőzése. Akarat és küzdelem jellemezte a mai játékot.

2011. Szeptember 22. 19:56, csütörtök | Helyi

Autómentes nap

Csütörtökön délután 5 órakor kezdődött a biciklis felvonulás. A kerékpározás után Mr. Shame koncertje várta a résztvevőket.

2011. Szeptember 18. 19:58, vasárnap | Helyi sport

OFKSE - FTC Pler: 28-26

A két csapat szinte végig fej-fej mellett lőtte a gólokat. A szünetben pedig Hip-Hop tánccsoport szórakoztatta a nézőket.

2011. Szeptember 17. 13:08, szombat | Helyi

II. Nagy Sportágválasztó napok

A sportágválasztó napokról nézd meg videónkat!

2011. Szeptember 16. 21:24, péntek | Helyi sport

Harminc percig jól tartotta magát az Orosháza

Szünet után feljavult a szegedi csapat és magabiztosan győzött

2011. Szeptember 11. 20:41, vasárnap | Helyi sport

A hazaiak jól teljesítettek az MKB Veszprém ellen

Izgalmas és nívós meccset játszott a két csapat ma este a Városi Sportcsarnokban.

2011. Augusztus 21. 19:01, vasárnap | Helyi sport

Az OFC háromgólos győzelemmel kezdett

Az első félidő lanyhább játéka után a másodikban három gólt kapott tőlünk az Eger. Megvan az első győzelem.

2011. Augusztus 13. 09:10, szombat | Helyi

Kézilabda: Nagy küzdelemben nyert az Orosháza

Orosházi FKSE—Erste-Békési FKC 19—17 (12—7), Felkészülési férfi kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 100 néző. V.: Kovács P., Nika.

2011. Augusztus 09. 19:56, kedd | Helyi sport

Fekvenyomó Eb orosházi csúcsokkal

Cseh Zita új ifjúsági és junior magyar csúcsot, a bronzérmes Szabó Ágnes pedig új junior világcsúcsot állított fel Csehországban.

2011. Augusztus 09. 19:52, kedd | Helyi sport

Az orosházi úszók taroltak Gyulán

Minden idők legeredményesebb versenyével zárták a nyarat az orosházi úszók. A gyulai megmérettetésről 46 arany-, 27 ezüst- és 19 bronzéremmel tértek haza.