2012. Május 06. 00:13, vasárnap | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Realitás

Realitás

Ennyivel jellemezte a mai mérkőzést a tataiak edzője

Pál Gergő az első orosházi gólszerző. A mérkőzés elején fej-fej mellett halad a két csapat. Dukic Goran bravúros labdaszerzése után Kekezovic Marinko lőtt gólt, melyre gyorsan válaszolt az ellenfél. Mazic Milanis két góllal hozzájárult az előbbre jutáshoz, bár ezt a szoros állást egészen a félidő közepéig nem tudtuk megváltoztatni, pedig a végig vitt támadások is eredményesek voltak. Frey Tamás szokásos cseles gólja ismét sikerrel járt és Herjeczki Balás is hozza a formáját, sorra védi ki a lerohanásokat. Benmiloud Yassine lövésével végre három gólos előnyt értünk el. A 20. percben 10-13 az állás Orosháza javára. A 15. orosházi gólt Dukic Goran értékesítette, majd Frey Tamás és Balda Ákos is követte őt gólszerzésben. A félidei eredmény: 13-18 Orosházának!

A második félidőbem Bali Richárt góljával indítottunk, majd rögtön duplázott az orosházi csapat Dukic Goran lövésével. Yassine Benmiloud is remekelt a mai nap. A 40. percben mintha kicsit leeresztettünk volna, a próbálkozásaink nehezebben jönnek össze, de az eredményjelző szerint pihenhetünk is. 20-27-re vezetnek az orosházi fiúk és Ambrus József is megmutatta magát a pályán, egy gólt értékesített az ellenfél kapujában. Pajkó László is helyt állt a kapuban. A szurkolók 22-32 állásnál rászámoltak az ellenfélre, bár már korábban is látszott, hogy ezt a mérkőzést az OFKSE nyeri meg, végül 25-36 lett a végeredmény.

Helyszín: Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya
Időpont: 2012. május 5. 18 ó
Vezette: Bujdosó; Tomecskó

Tatai HAC – Orosházi FKSE Alexandra 25-36 (13-18)

Tatai HAC: Melhardt; Zeck 3; Lehőcz 3; Endrédi 1; Szám 6; Bodnár; Hajdú; Varga; Hodi P.; Hegedűs 1; Vadász 2; Czérna; Sütő 1; Kanyó Bence 2; Kanyó Balázs, Basky 8

Edző: Kanyó Antal: „Realitás, ennyi!”

OFKSE: HERJECZKI; KEKEZOVIC 8; DUKIC 7; Frey 5; Benmiloud 4; Balda 4; Ambrus 2; Raffai; Berta; Gazsó; Pajkó, Dusan 1; Pál 2; Mazic 2; Bali 1; Kovács

Edző: Füzesi Ferenc: „A második félidő feljavuló támadójátékunknak köszönhetjük a győzelmet.”

Hétméteresek: 1/1 ill. 1/1
Kiállítások: 6 ill. 4 perc

Az eseményen készült képeket itt tekinthetik meg!