2024. április 27, szombat - Zita

Képek | Sport

Realitás

2012-05-06 00:06:45

Pál Gergő az első orosházi gólszerző. A mérkőzés elején fej-fej mellett halad a két csapat. Dukic Goran bravúros labdaszerzése után Kekezovic Marinko lőtt gólt, melyre gyorsan válaszolt az ellenfél. Mazic Milanis két góllal hozzájárult az előbbre jutáshoz, bár ezt a szoros állást egészen a félidő közepéig nem tudtuk megváltoztatni, pedig a végig vitt támadások is eredményesek voltak. Frey Tamás szokásos cseles gólja ismét sikerrel járt és Herjeczki Balás is hozza a formáját, sorra védi ki a lerohanásokat. Benmiloud Yassine lövésével végre három gólos előnyt értünk el. A 20. percben 10-13 az állás Orosháza javára. A 15. orosházi gólt Dukic Goran értékesítette, majd Frey Tamás és Balda Ákos is követte őt gólszerzésben. A félidei eredmény: 13-18 Orosházának!
A második félidőbem Bali Richárt góljával indítottunk, majd rögtön duplázott az orosházi csapat Dukic Goran lövésével. Yassine Benmiloud is remekelt a mai nap. A 40. percben mintha kicsit leeresztettünk volna, a próbálkozásaink nehezebben jönnek össze, de az eredményjelző szerint pihenhetünk is. 20-27-re vezetnek az orosházi fiúk és Ambrus József is megmutatta magát a pályán, egy gólt értékesített az ellenfél kapujában. Pajkó László is helyt állt a kapuban. A szurkolók 22-32 állásnál rászámoltak az ellenfélre, bár már korábban is látszott, hogy ezt a mérkőzést az OFKSE nyeri meg, végül 25-36 lett a végeredmény.