2012. Május 20. 10:04, vasárnap | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Hab a tortán

A rájátszás mind a hat mérkőzését megnyertük.

Az első orosházi gólt Mazic Milán értékesítette és a 13. percig vezetni tudtunk a pécsiek ellen. A kevéske előnyüket a 16. percben egyenlítettük 9-9-re, ekkor kért időt Füzesi Ferenc, ami inkább a Pécs csapatának hozott szerencsét. A 21. percben már 14-10-re vezetett a hazai pályán játszó Pécs. Pajkó László az első félidőben több lövést is sikeresen védett, bár a Pécs legsikeresebb játékosa, Grünfelder többnyire betalált az orosházi kapuba. Ambrus József góljával a 27. percben 16-14 az állás, a félidő végére pedig 17-15 volt az állás.

A második félidő első gólját Kovács Attila lőtte, a 6. percben Balda Ákos góljával sikerült egyenlítenünk 18-18-ra. A 16. percben Kovács Attila hetesével 22-24-re vezet Orosháza, egész idáig szoros, fej-fej mellett haladt a két csapat. A 29. percben Grünfelder próbálkozott egy büntetővel, amit Herjeczki Balázs védett ki. A végeredmény 29-30 Orosháza javára.

VarioAuto Pécs kc – Orosházi FKSE Alexandra 29-30 (17-15)

VarioAuto Pécs Kc: Bősz; Hajdú 2Gábor; Papp 3; Szepesi 3; Szomor 1; Wéber 3; Grünfelder 9; Hudák; Lévai; Bujtár; Kurbely 4; Szakcsi; Milovics; Király; Hajdú Tamás; Győri

Edző: Németh Attila: "Izgalmas, változatos mérkőzés volt, ahol a szerencséesebb csapat nyert. Az egész évi játékunk alapján megérdemelten maradunk az első osztályban."

OFKSE: PAJKÓ; Herjeczki; DUKIC 7; Mazic 6; Balda 4; Ambrus 2; Raffai; Berta; Kekezovic 2; Pál 1; Benmiloud; Bali; 4 Frey 1; Kovács 3; Maric; Benák

Edző: Füzesi Ferenc: "A feljavuló kapus teljesítménynek és a védekezésnek köszönhetjük a győzelmet. Büszke vagyok a csapatomra!"

Hetesek: 3/1; 1/1
Kiállítás: 4 ill. 4 perc

Az eseményen készült képeket itt tekinthetik meg!