2024. május 3, péntek - Tímea

Képek | Sport

Hab a tortán

2012-05-19 17:47:51

Az első orosházi gólt Mazic Milán értékesítette és a 13. percig vezetni tudtunk a pécsiek ellen. A kevéske előnyüket a 16. percben egyenlítettük 9-9-re, ekkor kért időt Füzesi Ferenc, ami inkább a Pécs csapatának hozott szerencsét. A 21. percben már 14-10-re vezetett a hazai pályán játszó Pécs. Pajkó László az első félidőben több lövést is sikeresen védett, bár a Pécs legsikeresebb játékosa, Grünfelder többnyire betalált az orosházi kapuba. Ambrus József góljával a 27. percben 16-14 az állás, a félidő végére pedig 17-15 volt az állás.

A második félidő első gólját Kovács Attila lőtte, a 6. percben Balda Ákos góljával sikerült egyenlítenünk 18-18-ra. A 16. percben Kovács Attila hetesével 22-24-re vezet Orosháza, egész idáig szoros, fej-fej mellett haladt a két csapat. A 29. percben Grünfelder próbálkozott egy büntetővel, amit Herjeczki Balázs védett ki. A végeredmény 29-30 Orosháza javára.

Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán Hab a tortán