Hírek
2012. Március 22. 07:23, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu
Utánpótlás sikerek az Erima országos gyermek kézilabda bajnokságon
Az OFKSE idén mindin korosztályban indított csapatokat, mely az országban egyedülálló. A legkisebbektől az U16-os korosztályig.
A legidősebbek kezdték leghamarabb a versenyzést. A 95-96-oa korosztály a régió döntőn elért 2. helyezése feljogosítja őket az országos elődöntőn való részvételre, mely Orosházán kerül megrendezésre április 22-én. Tatai Tamás és Nagy Ferenc által trenírozott csapat célja, az országos döntőbe jutás, hazai pályán.
A 96-os korosztály sajnos ne jutott tovább, a 98-as korosztály Barna Károly vezetésével Békéscsabán nagyszerűen helytállva a regionális döntő 2. helyről jutott tovább az országos elődöntőre, melyet Budapesten rendeznek március 31-én. A 99-es korosztály sem jutott be az elődöntőbe, csak úgy, mint a 2000-es korosztály sem. A 2001-es korosztály is kiesett, Tatami Tamás szerint egygól különbséggel jutott tovább a Békéscsaba, de az orosháziak lelkiismerete tiszta maradt. A 2002-es korosztály a 2. helyről jutott tovább Békés mögött, a 2003-as korosztály pedig elsőként mehet a döntőbe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 16:00, szombat | Életmód
Kiállítás nyílt az Aranyvonatról és a forint születéséről a Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpontban
2026. Augusztus 01. 13:00, szombat | Belföld
A Mol várakozásai szerint a most megvásárolt Aphrodité gázmező nagy hatással lesz az európai piacra
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
