Hírek
2018. December 10. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Továbbra is több helyen kifogásolt a levegő minősége
A tisztifőorvos a Facebook-oldalán vasárnap azt írta: négy település - Dunaújváros, Kecskemét, Miskolc, Salgótarján - levegőjét minősítették kifogásoltnak.
Kiemelte: a levegőminőséget a meteorológiai viszonyok mellett a kibocsátó források erőssége is befolyásolja. A helytelen lakossági tüzelésből származó légszennyezettségnek jelentős hatása lehet az egészségre, ezért azt kérik, hogy mindenki ügyeljen a helyes fűtési módok és a megfelelő tüzelőanyagok használatára.
További információ található a Fűts okosan! kampány honlapján, a http://www.futsokosankampany.hu oldalon - írta a tisztifőorvos.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának
Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.
