Városlista
2025. október 10, péntek - Gedeon

Hírek

2018. Október 01. 07:27, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Több megyében fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrség

Több megyében fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrség

Fokozott ellenőrzést rendelt el az ország nyolc megyéjében az országos rendőrfőkapitány október elsejétől 2019. március 6-ig

- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a rendőrség honlapján vasárnap.

Az országos rendőrfőkapitány Zala, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Hajdú-Bihar, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megye közigazgatási területére vonatkozóan fokozott ellenőrzést rendelt el a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzéséért, felderítéséért, illetve megszakításáért - olvasható a police.hu oldalon.

Címkék: ellenőrzés, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ

Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.

2025. Október 10. 07:31, péntek | Belföld

Enyhe, de szeles idő várható a hétvégén

Felhős idő várható a hétvégén több-kevesebb napsütéssel, a hőmérséklet csúcsértéke 20 Celsius-fok körül alakul, kisebb eső előfordulhat -

2025. Október 10. 07:28, péntek | Belföld

Orbán Viktor hadgyakorlaton vett részt

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a Mezőkövesdi Klementina - volt katonai - Repülőtéren részt vett az \"Adaptive Hussars 25\" hadgyakorlat egyik mozzanatán - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld

Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?

- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá