Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2012. Május 12. 13:42, szombat | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Ünnepel a csapat

Ünnepel a csapat

Az utolsó hazai Budapest Bank Férfikézilabda Liga rájátszása után a Kazszer Kft. ünnepi vacsorát rendezett az OFKSE tagjainak.

Május 11-én Gelegonya László rendezett egy „eszem-iszom” partit, ahol az öt rájátszás öt győzelmét és a 2011/2012-es szezon eredményét ünnepelték az egyesület tagjai és a játékosok. A köszöntő beszédek elhangzása után a Kazszer Kft. pörkölttel vendégelte meg a felnőtt csapat játékosait. A vacsora után mindenki ünnepi hangulatban volt, hiszen a 9. helyet biztosan magunkénak tudhatjuk.

vacsora után mindenki ünnepi hangulatban volt, hiszen a 9. helyet biztosan magunkénak tudhatjuk.
Gelegonya László a Kazszer Kft. ügyvezetője elmondta, hogy rendkívül sportszerető ember, ezért fontosnak tartja az ilyen össze jöveteleket. Mint kiderült, Gelegonya László a szövetkezeti iparban nőtt fel, nem volt kiemelkedő sportoló, de sok sportágat kipróbált, köztük a birkózást is, ami akkoriban fellegvárnak számított. Két gyermeke úszni tanult, így Gelegonya László elhatározta, alapítója lesz az Orosházi Úszóegyesületnek. Az úszás után a teniszt választották a Gelegonya testvérek, ezért László ennek a sportnak is elkötelezettje lett. Gyermekei a korosztályos megyei ranglistákat vezették, majd magyar bajnokságokat nyertek, később pedig a Vásárhelyi úton található Tenisz Klubot hozta létre.

„A feleségemmel rendkívül sportszerető emberek vagyunk. A kézilabda mérkőzésre Molnár Imre gyúró hívott meg egy-másfél évvel ezelőtt és persze Rajki Istvánt is ismerem régóta. Nagyon becsülöm a kézilabdásokat, mert sok lemondással jár. A fiatalságukat áldozzák fel.” – nyilatkozta a Kazszer Kft. ügyvezetője, majd hozzá tette, hogy a telephelyen lévő konditermet szabadon használhatják a játékosok.

Az est képeit itt tekinthetik meg!

Címkék: kézilabda, OFKSE, Sport

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport

Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Február 01. 08:28, vasárnap | Sport

A Liverpool hátrányból fordítva verte a Newcastle-t

2026. Január 31. 16:00, szombat | Életmód

Szép új világ 2. - Ember vagy gép? Közelebb van, mint hinnénk

Eljöhet az idő, amikor már nem tudjuk pontosan megmondani: emberrel beszélünk, vagy egy géppel?