Hírek

2012. Január 21. 14:05, szombat | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Doherty kupa az Eötvös csarnokban

Január 21-22-én rendezik a II. Doherty kupát a városi sportcsarnokban. Egész nap mérkőzéseket játszanak a fiú csapatok.

Reggel 9:30-kor Az Orosházi FKSE kezdte Lajosmizsével a napot. Az összecsapás első perceiben Dukic Goran két góllal indított, majd Frey Tamás folytatta a gól sorozatot. Öt perc elteltével már 5-0 az állas Orosháza javára. A 10. gólt Frey Tamás, a 20.-at Maric Dusan lőtte. A csapat remekül összedolgozott, a legtöbb játékosnak sikerült gólt szerezni, Herjeczki Balázs és Pajkó László szokásos színvonalas védéseket mutatott.

OFKSE-Alexandra – Lajosmizse KC 38-21 (24-10)

OFKSE: HERJECZKI; PAJKÓ; FREY 6; BALDA 6; Ambrus 3; Raffai; Kovács 1; Berta; Pál 1; Kekezovic 3; Mazic 4; Benmiloud 3; Dukic 4; Maric 4; Kósa; Bali 3

Lajosmizse KC: Boros; Milosevicz 4; Sándor 1; Horváth V. 2; Bujdosó; Farkas; Unjasin 1; Muhl 3; Horváth Z.; Bálint 2; Gál; Milradovic 3; Bán 1; Csatai 3

Az OFKSE mérkőzése után a Kecskeméti KK és RK Apatin csaptak össze.Eredmény: 39-21 (21-112)

Lajosmizse 2. meccse a mai napon a Pick Szeged ellen 24-38-ra végződött (10-19).

RK Apatin és az FTC-PLER végeredménye: 44-18 (22-10)

Pick Szeged és Orosházi Alexandra mérkőzése izgalmasnak bizonyult, a csarnok megtelt szurkolókkal. A meccs elején szoros volt az állás. 1-2 különbséggel voltunk elmaradva a szegedi játékosoktól, bár a mérkőzés során többször kerültünk hullámvölgyekbe. A végeredmény: 35-32

Pick Szeged - OFKSE Alexandra 35-32 (19-16)

Pick Szeged: Tóth; Buday 3; Bajorhegyi 2; Nagy 2; Bedcaniv 3; Viktor; Pribanic 9; Fekete 1; Tóth 4; Czina 1; Felföldi; Magyar; Sulc 10; Szabó

OFKSE: Herjeczki; Szikora; Ambrus; Raffai 1; Kovács; Lászlai; Pál 3; Kekezovic 3; Mazic 9; Benmiloud 1; Dukic 4; Frey 3; Balda 6; Maric; Gazsó; Bali 2