Hírek

2012. Július 04. 18:49, szerda | Helyi
Forrás: InfoOrosháza.hu

Csak egy góllal maradtunk le

A nemzetközi utánpótlás felkészülés során a dán Viborg látogatott Magyarországra. Az elmúlt napokban Kiskunfélegyházán fölényesen győztek az orosházi serdülők, ám a július 4-ei mérkőzésen, hazai pályán elbízták magukat.

Az kiskunfélegyházi mérkőzésen határozott, kemény védekezéssel, remek kapus teljesítménnyel és magabiztos gól előnnyel tudtunk győzni (22-17).

OFKSE: Nagy Ádám 11; Novák Bence 6; Szilágyi 2; Bella 1; Simon 1; Kukucska 1; Udvari; Botás; Ravasz; Laci; Gulyás; Gyömrei
Edző: Vajer Tamás

A mai mérkőzésre felkészültebben érkezett az ellenfél. „Az első félidő nagy részben az orosháziak vezettek, azt gondoltuk, hogy megnyertük a mérkőzést.” – nyilatkozta az edző, aki hozzátette: a sok technikai hiba és taktikai figyelmetlenség miatt tudta átvenni a vezetést a Viborg.

A dánok 5-6 góllal is elhúztak, majd védekezési hibáinkból tanulva váltottunk, így csak egy góllal maradtunk le az ellenféltől. „Sajnos nem tudtuk utolérni a viborgi csapatot. Azt mondtam a fiúknak, hogy a mérkőzés 50 percéből nem csak az utolsó öt percben kell összpontosítani, hanem az elejétől a végéig. Hiányoltam a védekezésben az egységet.” – fogalmazott Vajer Tamás, aki ideiglenesen lépett edzői posztra, hiszen kollégái felhőtlen nyaralásukat töltik.

OFKSE - Viborg 25-26 (14-14)

Az eseményről fényképeket Tóth Emese készített, melyeket itt tekinthetnek meg.