Városlista
2026. április 2, csütörtök - Áron

Hírek

2013. Április 08. 13:53, hétfő | Helyi sport
Forrás: onkc.hu

Csak a második félidőt lehetne feledni

Csak a második félidőt lehetne feledni

Jól kezdett és magabiztos előnyt harcolt ki az Orosházi NKC a Hajdúnánás elleni hétvégi hazai mérkőzésén. A második félidőre aztán minden megváltozott, aminek vereség lett a vége.

A bajnoki tabellán egymás nyakán „lihegő” két csapat találkozott Orosházán, így talán nem túlzás azt állítani, hogy ez amolyan négypontos mérkőzés volt, amiből a hazai jöttek ki rosszul. Az ONKC honlapján nyilatkozó Száva Flórián szerint lányainak már az első játékrészben meg kellett volna nyernie a mérkőzést, ami azt sejteti, hogy a négy gólos vezetésnél is nagyobb különbséggel fordulhatott volna a vendéglátó csapat.

A korszerű kézilabdában a négygólos előny nem számít komoly előnynek. Sajnos ezt bizonyította be ezen a találkozón a Hajdúnánás. Kár érte.

A mérkőzésről szóló információk az onkc.hu-ról származnak.

Orosházi NKC – Hajdúnánás Termál SC: 27-28 (18-14)
NB I/B-s felnőtt bajnoki mérkőzés, 20. forduló.
Orosháza, Városi Sportcsarnok, 250 néző.
Vezette: Bujdosó, Mihály.

Orosházi NKC: Terenyi – Elhardt 5 (1), Szász 2, Raffai-Such 3, Gerzsényi 4, Ravasz 2, Domokos 7 (1).
Csere: Fodor (kapus), Fazekas 2, Farkas, Dancsó, Kovács, Antal 2.
Edző: Száva Flórián.

A hajdúnánási csapat gólszerzői: Csicsószki 7 (3), Darabos 5, Kovács 4 (1), Szűcs 4, Poór 3, Takács 3, Martinek 1, Zihor 1.
Edző: Molnár András.

Kiállítások: 8, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/4.
Kizárás: 60. p. Gerzsényi Andrea (Orosházi NKC) 3 x 2 perc után.

(A fotó az onkc.hu honlapról származik, Tóth Emese felvétele.)

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld

KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben

2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Életmód

Cannes - Francia filmmel nyílik a fesztivál

Pierre Salvadori francia rendező La Vénus électrique (Elektromos Vénusz) című romantikus vígjátéka lesz május 12-én a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztivál nyitófilmje - jelentették be szerdán a szervezők.

2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld

A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt

Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.