Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2012. Augusztus 10. 17:21, péntek | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Az OFKSE serdülői a lányokkal csaptak össze

Az OFKSE serdülői a lányokkal csaptak össze

Nagy Ferenc csapata az ONKC felnőtt lányaival vívta első edzőmeccsét augusztus 9-én, melyen a hölgyek magabiztos győzelemmel hagyták alul a tizenéves fiúkat.

Nagy Ferenc így számolt be az edzőmérkőzésről: Véleményem szerint megfelelő ütemben haladunk előre, új taktikai elemeket veszünk a srácokkal az edzéseken, de két hét után nem lehet elvárni tőlük, hogy 100%-osan teljesítsék az új technikákat. Több figyelmetlenségből adódó hibát követtünk el az augusztus 9-ei edzőmérkőzésen, amelynek főként a fáradság lehetett az oka. Mikor a srácok megcsinálták, amiket mondtunk nekik, akkor változott a kép és az állás. Olyankor kevesebbet kaptunk, jobb volt a védelem és a támadás egyaránt. Támadásunkban sokszor akadtak problémák, mert még nem figyelnek egymásra a játékosok. Két hete készülünk együtt, majd össze szokik a csapat. A felkészülés 5 hetes ciklusa után ezeket a hibákat ki tudjuk majd küszöbölni és 100%-osan a feladatukra tudnak koncentrálni.

Címkék: kézilabda, OFKSE, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában

Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon

Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül

2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód

Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása

Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.

2025. Április 30. 07:54, szerda | Külföld

Londoni elemzők: jelentősen lassítja a globális növekedést a vámháború

Londoni makrogazdasági elemzők szerint a korábban vártnál jóval lassabb növekedésre lehet számítani az idén fejlett és a feltörekvő gazdaságokban, köztük Kínában az eszkalálódó vámháború miatt.