Hírek

2012. November 07. 15:13, szerda | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Az ifi vezetett, majd kikapott

Kettővel vezetett az OFKSE ifjúsági csapata Szegeden, majd az ellenfél utolért bennünket és a csapatunk szétesett.

Pick Szeged KC – Orosházi FKSE-Linamar 31-24 (16-12)

Szeged, Városi Sportcsarnok, 2012. november 7.
Vezette:Kiss, Kuklis

Szeged góllövői: Fodor 3; Szabó 1; Magyar 9; Mezei 2; Patyi 2; Bartók 2; Pál 4; Árpási 1; Gazsó 5; árokszállási 1; Urbán 1

Edző: Szabó Levente

OFKSE: Mandic; Pámer 5; Zsigmond 6; Sándor 1; Herczegh; Botás; Bencze; Magyar; Nagy A.; Kónya 1; Jancsó 1; Apró 9; Nagy E.; Ginder 1

Veetőedző: Goór Róbert

Az első játékrész kezdéseként a Szeged vette át az irányítást, de a védekezésünk rendben volt, fent volt a kéz és bátran kiléptünk a falból. A 7. percben sikerült egyenlítenünk, ám a Szeged gyorsan válaszolt. Az OFKSE ifistái megállíthatatlannak tűntek, ismét egyenlíteni tudtunk, majd a 10. percben megvolt Nagy Erik első védése is az orosházi kapuban. A 11. percben átvettük a vezetést 6-7-re.

A játékrész közepe felé hosszú perciekig egy lövés sem ért célba, majd a 17. percben Bagdi Balázs értékesített és az egy gólos előnyünket kettőre növeltük. (9-10). A 25. percben utolértek minket a szegediek, így Goór Róbert időt kért, ennek ellenére teljesen szétesett az Orosháza, kiszámítható lövésekkel bombáztuk Szegedet és a védekezés is gyenge volt. Az utolsó percben Aleksandar Mandic állt be a hazai kapuba, aki a második félidőt is kezdte. A félidő eredménye 16-12.

A második játékrészben nagyon elhúzott a Szeged, a 10. percben már 21-14-re vezet és sem a félidő közepe táján, sem pedig a végén nem változik sokat az állás. Sorra hagyjuk ki a lehetőségeket, a ziccereket, a bejátszásokat és rengeteg eladott labdánk volt, amiből a Szeged profitált.