Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2011. Június 30. 14:17, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

A magyarországi bankok többsége emeli a folyószámladíjakat

A magyarországi bankok többsége emeli a folyószámladíjakat

A bankok egy része júliustól emeli a lakossági folyószámlákhoz kapcsolódó díjtételeket, az áremelések egyes bankoknál érintik a befektetési szolgáltatásokat is – írja a Világgazdaság. Ennek oka prózai: a lakossági folyószámla-ko

 

Az Erste Bank a lakossági forintbankszámlák nagy részénél a múlt évi inflációnak megfelelő mértékben emeli az egyes díjakat, jutalékokat. Nem emelt viszont díjain az FHB Bank, a Raiffeisen Bank pedig a lakossági folyószámláknál nem, csak a befektetési szolgáltatásoknál változtatott. Az MKB Banknál mind a lakossági folyószámla-kondíciók, mind a befektetési szolgáltatások díjai változnak július elsejétől. Az előbbinél például 290-ről 310 forintra emelkedik a havi számlavezetési díj, a papíralapon indított eseti forintátutalás minimális költsége pedig 300-ról 330 forintra.


OrientPress Hírügynökség

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.