Hírek

2012. Április 27. 10:14, péntek | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

A hétvége a mérkőzéseké

Nagyüzemeben zajlik az OFKSE utánpótlásában, hétvégén az NB I-es juniorok, ifik szombaton hazai pályán 14 ill. 16 órakot lépnek pályára.

Szombati napon az Erima Bajnokság regionális döntője Békéscsabán zajlik U8-as korosztályban. Vasárnap Újvidéken nemzetközi kézilabda tornán szerepelnek a fiatalok 2000-2001, 98-99 és a 96-97-es (serdülök) korosztályban Szerbiában április 29. és május 1. között.

Múlt szombati ifi mérkőzés eredménye:

Mezőkövesd - Orosháza NB I ifi 26-24 (10-13)
Orosháza: Nagy E -Bencze 2 ,Zsigmond 6 ,Pamer 3 ,Sebestyén 3,Zsiga 5,Botás 3,
Udvari-Kónya 2, Nagy,Magyar,Apró,Jancsó

Kiáll. 12p ill. 16p
Hétm.:4/3 ill. 3/1

Eredmény alakulása:5.p-0:2, 11.p-3:5,22.p-8:10,25.p10:11
38.p-14:14,47.p18:17,57.p24:23

Az első félidőben jól játszottak a fiaink,az elején megszerzett előnyüket tartani tudták a félidő végéig. A msodik félidő elején sokat hibáztak,7 percig nem lőttek gólt,ekkor az ellenfél feljött,egyenlített,majd átvette a vezetést.Sok eladott,labda,kimaradt helyzetek,hétméteresek,sajnos megbosszulta magát.Sorsdöntő pillanatokban a játékvezetői ítéletek se nekünk kedveztek.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 06. 09:48, hétfő | Életmód

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen, pedig 72 százalékuk szerint fontos a rendszeres testmozgás

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.