Hírek

2012. Augusztus 14. 19:56, kedd | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

A figyelmetlenség miatt vesztettünk

Az délelőtti győztes mérkőzés örömét elvitte a délutáni veszteség. Fizikailag még kitartottak a fiú, szellemileg viszont a fáradság jelei mutatkoztak.

Az egész meccs alatt sokszor adtuk el a labdát, kihagytunk helyzeteket és a kaput is nehezen találtuk el. Az első félidőben 1-1 góllal voltunk csak lemaradva, ezt a szoros állást egészen a félidő végéig tartani tudtuk. Füzesi mester 8-10-nél kért időt, a fiúk ezt a gél gólos lemaradást a félidő végig tudták megtartani, így lett 14-16 az állás.

A második félidőben már három góllal is vezettek a ceglédiek, ám Bali Richárd akciójával egyenlíteni tudtunk 22-22-re. A második játékrész 18. percében Mazic Milán góljával átvettük a vezetést, bár ez az előny nem tartott sokáig. A végjátékban már tisztán látszott, hogy ezt a meccset nem nyerjük meg, a fiúk látszólag mentálisan máshol jártak. A végeredmény: 27-30.

Orosházi FKSE – Alexandra – Cegléd KKSE
OFKSE: Herjeczki; Raffai; Bali 5; Maric; Berta; Bajúsz 1; Balda 6; Dukic 1; Mazic 6; Morva; Benmiloud 1; Kovács; Benák 6; Hájja.

Edző: Füzesi Ferenc: „A délelőtti mérkőzést a győzelem menti, de a délutánit a győzelem se tudta menteni. Se a védelem, se a támadás nem ment, kellemetlen stílusú csapattal játszottunk és a csapat hozzáállása Ceglédhez is elgondolkodtató.”

Cegléd: Iglesias; Lengyel; Lakos; Hódi 1; Pocsai 7; Antal 1; Takács; Bíró 6; Varga 3; Tóth 2; Lepsényi 3; Bányai; Gyuris 5; Rodni 2; Benke.

Edző: Kökény István: Mindkét mérkőzés nagyon hasznos volt, A délelőttire nem tudtunk rendesen felkészülni, csak futottunk az eredmény után. A délutáni fejben is jobb volt, a kapus teljesítmény és a játékosok is jobban felkészültek, ez eredményezte hogy pár gólos különbséggel győzelmet arattunk.”

Hetesek: 1/1; 4/2

Kállítások: 0 ill. 2 perc.

A délelőtti mérkőzés eredményét itt olvashatják!