Városlista
2025. október 17, péntek - Hedvig

Hírek

2012. Október 10. 15:53, szerda | Helyi sport
Forrás: origo.hu

26-25 helyett 10-0-ra nyert az Orosháza férfikézi-csapata

26-25 helyett 10-0-ra nyert az Orosháza férfikézi-csapata

Az MKSZ megsemmisítette a Kecskemét ellen játszott végeredményt, mert Csányi Attilának nem volt játékjogosultsága.

A Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) illetékes testülete szerdán megsemmisítette a szeptember 29-én lejátszott Orosházi FKSE Linamar-Kecskeméti KSE férfi felnőtt NB I-es mérkőzés végeredményét (26-25), s a meccs két pontját 10-0-s gólkülönbséggel írta az Orosháza javára.

Az MKSZ szerdai tájékoztatása szerint a verseny albizottság megállapította, hogy a jegyzőkönyv ellenőrzése során kiderült, a találkozó idején Csányi Attila, a Kecskemét játékosa nem rendelkezett játékjogosultsággal.Az első fokú határozat ellen az érintett csapatok a kézhezvételtől számított nyolc napon belül fellebbezhetnek.

Címkék: kézilabda, OFKSE, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 15:06, csütörtök | PR

Katus Attila és Édesapja újra együtt a pályán – ezúttal a Szigetvári Gyógyfürdőben!

Van, ami sosem változik, a mozgás szeretete, a család ereje és a közös élmények fontossága.

2025. Október 16. 14:57, csütörtök | PR

„Apa, nézd, ott az ágyúgolyó!” – Katus Attila és Édesapja meghódították a Szigetvári Várat

A Szigetvári Vár mostanában nemcsak történelmi hőseiről, hanem egy igazi fitneszlegenda különleges látogatásáról is híres.

2025. Október 16. 11:03, csütörtök | PR

Új funkciókkal bővült a K&H mobilbankja

gyorsabb és könnyebb ügyintézés egy kattintással

2025. Október 16. 07:46, csütörtök | Sport

Portugál-magyar - Rossi: büszke vagyok, de az utolsó két meccs dönt