Hírek

2012. Augusztus 24. 21:16, péntek | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu; Fotó: Kiss Zsolt

12 góllal hagytuk magunk mögött a Törökszentmiklósi KE-t

Az OFKSE-Alexandra augusztus 24-én lépett pályára Törökszentmiklós ellen. A mérkőzés 36-24-re végződött.

A mérkőzés elején látszódott, hogy laza meccs lesz ez az orosházi fiúknak. Könnyen elszedtük a labdát az ellenféltől és az első játékrész közepére már 7-4 arányban vezettünk. A 10. orosházi gólt az újonnan Szerbiából érkező Holper József értékesítette, melyet Benmiloud Yassine labdaszerzéséből sikerült kapura lőni.

A második félidőben már nehezen futottak az eredmény után az ellenfél játékosai, hiszen a 9 gólos különbségnél csak egy-egy jól sikerült találatot tudtak szerezni. a 24. percben Balda Ákos büntetőjével 10-re növeltük az előnyünket. Vladimir Zejk is Szerbiából érkezett, ő az utolsó tíz percre lépett pályára és egy gólt lőtt az ellenfél kapujába a 26. percben.

OFKSE - Alexandra - Törökszentmiklósi KE 36-24 (15-10)

OFKSE: Herjeczki; Szabó; Pajkó; Dukic 9; Mazic 8; Balda 6; Bali 5; Holper 3; Morva 2; Raffai 2; Kanyó 1; Maric 1; Vladimir 1; Berta; Lászlai; Benmiloud; Benák.

Edző: Füzesi Ferenc: „Nem rossz, de kicsit jobbra számítottam. Az első félidőben a védekezés gyenge volt, a másodikban rendeződött a védelem és a kapus teljesítmény, ez gyengítette az ellenfél támadásait.”

Törökszentmiklósi KE góllövői: Boda; Takács; Geley; Csató; Tavarez; Zöldi, Gál.

Edző: Kis Gergely: „A felkészülés ezen szakaszában az egyik legkomolyabb mérkőzés előtt álltunk. A céloknak maximálisan megfelelt, bár indokolatlanul sok gólt kaptunk, ami nem csak a mi hibánkból adódott. A mérkőzés egyes periódusaiban kimondottan tetszett amit a csapat nyújtott.”

Hetesek: 2/2; ill. 3/2
Kiállítások: 12 p. ill. 12 p.

Az eseményen készült képeket itt tekinthetik meg!