2024. május 3, péntek - Tímea

Hírek

2012. Június 14. 14:36, csütörtök | Helyi sport

Edzőmérkőzéssel zárta az évet az Orosháza

A megnyert levezető mérkőzés után, Orosháza csapata számára egy hónapos szünet következik.

2012. Június 12. 08:00, kedd | Helyi sport

Orosházán Randelovic az év játékosa

A szurkolók megválasztották az év játékosát, ahol Alaksandar Randelovic fölényesen nyert.

2012. Június 11. 12:03, hétfő | Helyi sport

Sakkbajnokság Orosházán

Orosházán rendezték meg a 6. Orosházi nyílt gyermek sakkbajnokságot. A viadalon az alsósoknál ötvenketten, a felsősöknél huszonhatan ültek asztalhoz.

2012. Június 10. 20:37, vasárnap | Helyi sport

Dobogós helyezést értek el az OKSC szivacskézilabdásai

Az Orosháza KSC 2002 és 2003-as születésű szivacskézilabdás lányai június 8-án a csorvási LEADER-tornán vettek részt.

2012. Június 09. 20:51, szombat | Helyi sport

Asztalitenisz: orosháziak a Békés-kupán

Békésen rendezte meg szombaton a Békés Megyei Asztalitenisz-szövetség és a Békési TE a Békés-kupa megyei felnőtt nyílt női- és férfi asztalitenisz-bajnokságot, ahol orosházi játékosok is szerepeltek.

2012. Június 09. 15:54, szombat | Helyi sport

Gyopár Kupa - Strandkézilabda

Június 9-én délelőtt a Gyopár kupa keretében hat csapat mérhette össze tudását strandkézilabdázásban, amelyben az orosházi Tűzoltóság csapata vihette haza az aranyérmet.

2012. Június 09. 07:22, szombat | Helyi sport

Évadzáró eszem-iszom az Orosházi KSC-nél

Kiváló hangulatban zajlott le az Orosháza KSC idényzáró bulija az Eötvös csarnokban.

2012. Június 08. 07:45, péntek | Helyi sport

"Pisont Pista a legnagyobb király!"

Az orosházi születésű Pisont István a rádióban fog nyilatkozni június 11-én, ahol hitéről, sikereiről mesél majd. Kövessék online az interjút!

2012. Június 07. 21:32, csütörtök | Helyi

Kalandra fel!

Az NB I/B-s junior bajnokság és az Orosháza Kupa után a Maros-parti kalandparkot is meghódították az Orosházi NKC utánpótlás csapatai.

2012. Június 07. 12:21, csütörtök | Helyi sport

Interjú az orosházi Lupsa Ionellel

Lupsa a szezonban 2 gólt szerzett, összesen 1291 percet töltött a pályán, és 9 alkalommal volt kezdőjátékos. Ősszel többnyire kezdőként, tavasszal pedig leginkább csereként számított rá Major vezetőedző.

2012. Június 05. 07:46, kedd | Helyi sport

Újra itthon, de nem sokáig

Vasárnap este hazaérkeztek az ifjúsági strandkézilabda válogatott dabasi edzőtáborából junior csapatunk játékosai, Dancsó Dalma és Molnár Beatrix.

2012. Június 03. 20:03, vasárnap | Helyi sport

Ezüstérmes lett az orosházi Böczögő Dorina

A maribori Világkupa-versenyen Böczögő Dorina az ugrás döntőjében ezüstérmet nyert.