2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek

Gyerekek kísérték pályára az élsportolókat
2013. Február 03. 20:49, vasárnap | Helyi sport

Csurgó vendégeskedett február 3-án az Orosházi Városi Sportcsarnokban, 8 góllal vitték az NB I-es felnőtt mérkőzést.

Jönnek a hazai edzőmérkőzések
2013. Január 29. 10:13, kedd | Helyi sport

Az ONKC junior csapata Gyulára utazik csütörtökön, ahol a felnőtt NB II-es listavezető otthonában lépnek pályára felkészülési mérkőzésen. Pénteken már Orosházán lép pályára az ONKC, számítva a nézőkre is.

Könnyed orosházi győzelem Makón
2013. Január 25. 13:17, péntek | Helyi sport

Már az első félidőben nyolc gólos előnyre tett szert az Orosházi NKC, így nem meglepő, hogy végül tizenegy találattal győzött első idei edzőmérkőzésén Makón.

Magyar-dán negyeddöntő ma este
2013. Január 23. 09:31, szerda | Helyi sport

A Spanyolországban zajló férfi kézilabda világbajnokságon a lengyelek elleni szenzációs győzelem után szerdán este a dánokkal játszunk a negyeddöntőben.

Csúcsrangadón győzött az orosházi serdülő lány kézilabdacsapat
2013. Január 21. 20:00, hétfő | Helyi sport

Nyílt Serdülő Bajnokság F csoportjának hétvégi mérkőzésének komoly tétje volt az orosházi serdülőlányok számára a Szeged ellen vívott csúcsrangadón. A mieink győztek, de így is lépéshátrányban kerültek.

2012. December 21. 00:22, péntek | Helyi sport

Megyei döntőn vettek részt az OFKSE U14-es kézisei

A két fordulós megyei döntőn,veretlenül első helyen jutottak tovább a fiataljaink.

2012. December 17. 23:08, hétfő | Helyi sport

A dobogóra kerülés a célunk

Az NB I/B-s junior bajnokság 13. fordulójában pillanatnyi esélyt sem adva a házigazda Kiskundorozsmának, magabiztos játékkal huszonkilenc gólos győzelemmel búcsúztunk az őszi szezontól.

2012. December 17. 08:11, hétfő | Helyi sport

Minimális különbségű vereség

Az NB I/B-s felnőtt bajnokság idei utolsó mérkőzésén egygólos vereséget szenvedtünk a Szeged-Kiskundorozsma otthonában.

2012. December 14. 20:27, péntek | Helyi sport

Fürednek nem hoz szerencsét az orosházi pálya

Tavaly is kikaptak a bajnoki szezon visszavágójában, idén is mi nyertünk hazai pályán,.

2012. December 10. 23:06, hétfő | Helyi sport

Mikulás kupa Adán

Az Orosházi FKSE utánpótlás játékosai a szerbiai Adán jártak december 6-9. között Mikulás kupa alkalmából.

2012. December 09. 12:21, vasárnap | Helyi sport

Nem sikerült a bravúr a listavezető ellen

Az NB I/B-s női felnőtt bajnokság tizenkettedik fordulójában hazai pályán fogadtuk az éllovas Egert.

2012. December 06. 23:56, csütörtök | Helyi sport

A legnehezebb őszi mérkőzés következik

Szombaton 18 órakor az idei utolsó hazai mérkőzését játssza az ONKC a Városi Sportcsarnokban.