2024. május 3, péntek - Tímea

Képek | Sport

A támadó játék meghozta a sikert

2012-03-17 20:16:28

A Mérkőzés elején fej-fej mellett haladt a két csapat. Az orosházi gólokra szinte azonnal válaszoltak a vendégek, míg Ravasz Márti góljával sikerült két gólos előnyre szert tenni. A hazai lányok igyekeztek jól védekezni, bár a gyors lábú kecskemétiekkel nem volt könnyű dolguk, mégis 14-10 volt az állás a 20. percben Orosháza javára. Párszor eladtuk a labdát, ezzel esélyt adva az ellenfélnek, akik a 23. percre egyenlítettek. Ajtony Ákos, az ONKC edzője ekkor kért időt. Héjjas Timi góljával újból átvettük a vezetést, majd Dancsó Dalma is két góllal járult hozzá a 19-17-es félidei eredményhez.
A második félidőben Raffai-Such indított, ami Orosháza 20. gólja volt, majd akadozott kicsit a támadás. Közel két perces próbálkozás után Szabó Reni volt sikeres. Tóth Borbála két perces kiállítását sem az edző, sem pedig a szurkolók nem értették, Ajtony Ákos annyira védte a játékost, hogy ő maga is két perces kiállítással lett gazdagabb. A nézőtéren elképesztő volt a hangulat. A bírók döntéseit kifogásolták a lelkes szurkolók, majd Kovács Brigit beszéde miatt végleges kiállítással sújtotta a játékvezető, ekkor már 29-24 volt állás Orosháza javára. A kecskeméti edző az eredmény láttán időt kért, mely nem sokat segített a csapaton. A 30. orosházi gólt Szabó Reni lőtte. A végeredmény 31-28.

A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert A támadó játék meghozta a sikert