2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Képek | Sport

A szezon első idegenbeli győzelme

2012-04-22 09:12:45

A mérkőzést Kekezovic, Pál, Mazic, Dukic, Balda és Berta felállással kezdték a fiúk. Már az első percekben 1-2 góllal tudtunk vezetni és az MKC játékosai sorra kapták a sárga lapokat. Egy elhibázott mezőkövesdi támadásból Frey megszerezte a labdát, ami Kekezovic akciójával az ellenfél kapujában landolt. Mazic Milán is egy jól eltalált pillanatban egyéni produkcióval szerezte első gólját. Bali Richárd a 10. orosházi gól szerzője, Herjeczki Balázs pedig remekül helyt állt a kapuban. Az első félidő eredménye: 8-11 Orosháza javára.
A második félidőben a kövesdiek próbáltak lőni a kapunkra, de Herjeczki sorra védte ki a támadásokat, köztük egy büntetőt is. Úgy tűnt, hogy a hazai pályán játszó MKC-nek nem megy jól a támadás, hosszú percekig próbálkoztak, míg végül az Orosházáé lett a labda. A 15. orosházi gólt Kekezovic Marinko értékesítette. Pajkó László is megmutatta magát a mérkőzésen, ezzel hozzájárult az első félidő óta szerzett háromgólos előnyünkhöz. A 20. orosházi gólt Dukic Goran lőtte. Yassine Benmiloud piroslapot kapott, így a második félidő végére el kellett hagynia a pályát. Ez után felgyorsultak az események, hiszen volt négygólos előnyünk is és az MKC kezdett „feltámadni”. Betaláltak a kapunkba és mikor már csak egy góllal vezettünk, az orosházi fiúk is összeszedték magukat. Perceken belül visszanyertük a négy gólt, a végjátékban viszont megelégedtünk az egy gólos győzelemmel is. 22-23 Orosházának.

A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme A szezon első idegenbeli győzelme