Képek | Sport

A péntek 13 nem hozott szerencsét

2012-04-13 18:04:44

A barátságos edzőmérkőzésen az OFKSE csapott össze a Gyöngyös KK-val. A baljós dátum a gyöngyösieknek kedvezett.
A mérkőzés elején fej-fej mellett haladt a két csapat, a hazaiak kezdték a góllövést. Az első 5 percben 4-4 volt az állás. A 14. percben Füzesi Ferenc kért időt, onnantól a vendég erőt kapott és végig vezette a meccset.
A második félidőben az orosházi csapat majdnem utolérte az ellenfelet, de a legkevesebb két gólos különbségből a mérkőzés végére 4 gól előnnyel nyert a Gyöngyös.
Orosházi FKSE – Alexandra – Gyöngyös KK 30-34 (15-19)
Vezette: Baranyai, Szloska
Orosházi FKSE – Alexandra: Herjeczki; Pajkó; Kekezovic 7; Lászlai; Ambrus 1; Pál 2; Frey 4; Kovács 1; Raffai; Mazic 5; Benmiloud 3; Dukic 5; Balda 2; Maric; Gazsó
Edző: Füzesi Ferenc: „Gyenge első félidő után jobb második félidő, de a fegyelmezetlen támadás miatt nem tudtunk ma nyerni.”
Gyöngyös KK: Kenyeres; Tamási; Sándor 2; Nigrinyi 4; Doros 1; Gúnya 3; Debreczeni 5; Balogh Zsolt 11; Szalafai 4; Koller; Juhász 4
Kiállítások: 27. p., illetve 55. p.
Hétméteresek: 3/3; 2/1

A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét A péntek 13 nem hozott szerencsét