Képek | Sport

A második félidő szép volt

2012-04-28 20:38:19

Sikertelen első félidő után 5 gólos különbséggel győztünk a Tatai HAC ellen.

A mérkőzés egy perces néma csenddel kezdődött, Marton Richárd jelentette be, hogy az egyesület egyik fő támogatója, Koncsek Sándor a közelmúltban elhunyt.

Az meccs Berta, Kekezovic, Dukic, Balda, Pál és Mazic hatos felállással kezdődött, közülük Dukic Goran lőtte be Orosháza első gólját. Erre hamarosan érkezett is a válasz a Tatai HAC-tól, aki dupláztak és rögtön átvették a vezetést egészen a 12. percig, amikor 3-3 volt az állás. Herjeczki Balázs az első félidőben két büntetőt is sikeresen hárított. A félidő közeledtével Yassine Benmiloud labdaszerzése után Frey Tamás sikeresen próbálkozott a tatai kapura lövéssel. A 23. percben sikerült újra átvenni a vezetést Maric Dusan góljával, aki Orosháza 10. gólját értékesítette. A csapat az első félidőben alig tudta tartani a tempót az ellenféllel, így 13-14 állással indultunk a második félidőnek.

A második félidőben Bali Richárd lőtte a hazai 15. gólt, majd az OFKSE kezdett magához térni, bár kicsit kapkodtak a fiúk, ám Kekezovic Marinko három gólja, amit egymás után lőtt az ellenfél kapujára nagyban hozzájárult az előnyünkhöz. A 20. orosházi gólt is Kekezovic szerezte, a 25-et pedig Frey Tamás. Az utolsó 10 percben már a szurkolók is nyugodtan ültek, nem számított az az egy-két gól, amit az ellenféltől kaptunk, hiszen öt gólos előnyünket már nem tudták felülmúlni a tatai kézisek.

Orosházi FKSE Alexandra – TATI HAC 32-27 (13-14)
Vezette: Hargitai, Markó

OFKSE: HERJECZKI; Pajkó; KEKEZOVIC 9; DUKIC 6; FREY 5; Pajkó; Ambrus 2; Raffai; Berta; Balda; Pál; Mazic 2; Bali 2; Benmiloud 2; Kovács 1; Maric 2; Benák

Edző: Füzesi Ferenc: „A szünetben azt kértem a fiúktól, hogy javítsuk fel a védekezést és vegyék figyelembe azokat a szempontokat, amelyeket a felkészülés során megbeszéltünk. Herjeczki remekelt a kapuban.”

Tatai HAC: Zeck 2; Kanyó Balázs; Kanyó Bence 2; Bodnár 1; Szám 7; Sütő 1; Hodi-Pongrácz 9; Hajdú; Czérna; Basky 1; Lehőcz 3; Hegedűs 1; Varga; Endréds

Edző: Kanyó Antal: „Tiszt4ességesen és becsületes játékot produkáltunk. Nem adtuk olcsón a bőrünket, az döntött, hogy az Orosházának kisebb volt a kispadja.”

Hetesek: 2/2 ill. 2/0
Kiáll.: 4 p. ill. 10 p.

A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt A második félidő szép volt