Hírek
2011. November 10. 07:28, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: ONKC
Zsuzsa számára véget ért az őszi szezon

Mint ahogy azt már korábban megírtuk, Zsuzsa Vivien komolynak tűnő térdsérülést szenvedett a Hajdúnánás elleni bajnoki mérkőzésen.
Az ONKC játékosa tegnap a fővárosban orvosi vizsgálaton vett részt. Nem túl fényes a helyzet.
- A belső oldalszalag elszakadt és az elülső keresztszalag szakadása sincs kizárva – ismertette a diagnózist átlövőnk. Menni fogok MRI vizsgálatra, ahol majd kiderül, hogy szakadt-e vagy sem. Az oldalszalagot nem műtik, viszont kaptam egy térdrögzítőt, amit viselnem kell éjjel-nappal három héten keresztül. Ezután kell, hogy jelentkezzek az MRI vizsgálat eredményével, amikor is majd kiderül, hogy szükség lesz-e műtéti beavatkozásra.
Ezzel sajnos eldőlt, hogy befejeződött Vivien számára az őszi szezon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 20. 09:14, szerda | Külföld
Donald Trump: a Krím visszaszerzése és a NATO-tagság lehetetlen, de biztonsági garanciákra számíthat Ukrajna
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.