Hírek

2011. November 01. 15:25, kedd | Helyi sport
Forrás: ONKC, Fotó: Tóth Emese

Változatlan folytatás

Az országos serdülő bajnokság hetedik fordulójában tizenkilenc gólos győzelmet arattunk hazai pályán a Kiskunhalas ellen.

Legeredményesebb játékosaink az egyaránt 7-7 találatot szerző Horváth Dorina és Szöllősi Dalma voltak.

Orosházi NKC – Kiskunhalas NKSE: 35-16 (15-7)
OSB leány F-csoportos bajnoki mérkőzés, 7. forduló.
Orosháza, Táncsics Sportcsarnok, 50 néző.
Vezette: Bodóczy, Ökrös.
Orosházi NKC: ÁDÁSZ – Ravasz, SZÖLLŐSI D. 7, MOLNÁR 6, HORVÁTH 7, Kránitz G. 4 (1), ULMANN 6.
Csere: Aradi, Németh (kapusok), Kiss 1 (1), Kránitz R. 3, Szöllősi S. 1, Telek, Tóth.
Edző: Pásztor István.

Egy hét szünet után folytatódott a serdülő bajnokság. A két csapat eléggé álmosan, lagymatagan kezdte a játékot. A nálunk lényegesen gyengébb játékerőt képviselő vendégek 2-0-ra vezettek és csak a hatodik percben tudtunk kiegyenlíteni. A bemelegedő lányaink kezdtek felpörögni, mind kevesebb hibát vétettek és rövid időn belül 8-3 lett az állás. A félidő végére nyolc gólosra sikerült növelni előnyünket.

A második játékrészre csak egy kérdés maradt, hogy mennyi lesz a különbség. Végül nagy aránnyal győztünk. A kevesebbet játszó játékosok is több időt tölthettek a pályán és külön öröm, hogy ha a pályán nem is de a bemelegítésnél és a kispadon – a nyáron műtött – Telek Klári is ott volt.

Pásztor István: – A szokásos kezdés után, biztos győzelmet arattunk a jól küzdő ellenfél ellen.