Hírek
2015. Június 08. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Üldözték, villanyoszlopnak csapódott és fegyvereket találtak nála

Közbiztonságra veszélyes eszközöket, valamint három gáz-riasztó és egy gumilövedékes fegyvert találtak lőszerekkel egy autóban Budapesten, amely a Bem József téren villanyoszlopnak ütközött.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság járőrei hétfő hajnalban, nem sokkal fél kettő után megkülönböztető hang- és fényjelzés használatával próbáltak intézkedni egy, a II. kerületi Árpád fejedelem útján közlekedő kocsi vezetőjével szemben. A sofőr a rendőri jelzés ellenére nem áll meg, menekülni kezdett, a rendőrök pedig követték. Az autó a Bem József téren egy villanyoszlopnak ütközve megállt, a benne ülő két ember elfutott a helyszínről.
A rendőrök a jármű átvizsgálásakor találták meg a fegyvereket.
Három órával később a helyszín közelében elfogták az egyébként körözés alatt álló autó vezetőjét, társát még keresik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak