Hírek
2013. Március 28. 10:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Tükröm, tükröm, mondd meg nékem…

Kivétel számba menő eset történt Orosházán: feladta magát az autók visszapillantó tükreinek eltulajdonítása miatt keresett férfi.
Az Orosházi Rendőrkapitányság visszavonta a március 22-én közzétett felhívását, melyben egy videofelvételen lopás közben látható ismeretlen azonosításához kértek lakossági segítséget. A keresett férfi ugyanis szerdán délután jelentkezett a kapitányságon.
Elmondta, hogy ő szerelte le és vitte el hét autóról a visszapillantó tükröket. A kapitányság tovább vizsgálja a lopások körülményeit, a férfi ellen pedig tulajdon elleni szabálysértés miatt indítottak eljárást.
Emellett a rendőrség kéri, hogy a felhíváshoz mellékelt fényképeket és videofelvételt a továbbiakban ne tegye közzé senki úgy, hogy azokon a lopással gyanúsítható férfi felismerhető legyen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Október 15. 13:02, szerda | PR
Első lakás az Otthon Startból: erre is érdemes nagyon figyelni!
a megfelelő lakásbiztosítás elengedhetetlen