Hírek

2011. Október 04. 21:27, kedd | Helyi sport
Forrás: ONKC

Továbbjutás az OIK-ban

Az Országos Ifjúsági Kupa második fordulójából hatgólos győzelemmel jutottunk tovább a lelkesen játszó hódmezővásárhelyi csapat otthonában. Legeredményesebb játékosunk a 9 találatot szerző Molnár Beatrix volt.

Hódmezővásárhelyi LKC – Orosházi NKC: 21-27 (11-10)
Országos Ifjúsági Kupa, 2. forduló.
Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok.
Vezette: Hirth, Medvegy.
A hódmezővásárhelyi csapat legjobb dobója: Tószegi 12.
Orosházi NKC: Ádász – Kónya 4 (1), Szöllősi D. 4, MOLNÁR 9 (3), Szöllősi S. 2, Kránitz G., Ulmann 3.
Csere: Aradi (kapus), Horváth 3, Ravasz, SZABÓ 2, Kiss, Tóth.
Edző: Pásztor István.
Kiállítások: 4, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/4.
Nagyon nehezen indult számunkra a mérkőzés, rengeteg hibával játszottunk. Az első félidőben végig a hazai csapat vezetett. Tószegi vezérletével minden hibánkat könyörtelenül kihasználtak.
A szünetben a fejmosás jót tett a csapatnak, hiszen a folytatásban átvettük a vezetést, de 14-14 -ig még együtt ment a két csapat. Innentől kezdve jobban kezdtünk játszani, jobb lett a védekezés és sikerült a lelkes vásárhelyieket megfogni. Biztos győzelmünkkel visszavágtunk a tavaszi hazai vereségért.
Pásztor István: – Rossz első félidő után, határozott második következett. Egy jó ellenfelet sikerült legyőznünk, nem túl jó játékkal.