Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2012. Január 26. 08:21, csütörtök | Helyi sport
Forrás: ONKC, Fotó: Tóth Emese

Érvényesült az osztálykülönbség

Érvényesült az osztálykülönbség

A Magyar Kupa negyedik fordulójában az élvonal sereghajtóját, a Kiskunhalast fogadtuk hazai pályán.

A mérkőzésen érvényre jutott az osztálykülönbség, az első félidőben teljesen a vendégek akarata érvényesült, így végül búcsúztunk a sorozat küzdelmeitől.

Orosházi NKC – Kiskunhalas NKSE: 21-44 (7-23)

Magyar Kupa, 4. forduló.
Orosháza, Városi Sportcsarnok, 150 néző.
Vezette: Baranyi, Szloska.

Orosházi NKC: Kothencz – Kovács 3 (1), Madar 2, Fazekas, Kránitz O., Szabó R., Ravasz 5 (1).
Csere: Fodor (kapus), Domokos 3 (2), Héjjas 3, Dancsó 3 (2), Gregus 1, Szabó A. 1, Kránitz A.

Edző: Ajtony Ákos: "Függetlenül attól, hogy mi a felkészülési időszakban járunk, ellenfelünk pedig versenyidőszakban, az első félidőbeli teljesítményünk miatt egy kicsit csalódott vagyok, megilletődötten játszottunk. A szünet után már elfogadhatóbb játékot nyújtottunk."

A kiskunhalasi csapat gólszerzői: Varga 8 (4), Sterbik 7, Szamoránsky 6, Barna 5, Kurgyis 4, Takács 4, Toplak 4, Nagy 2, Tápai 2, Valovics 2.

Edző: Dankó Ervin: "Az az igazság, hogy nehéz fázisban van a csapatunk. Minden győzelemért próbálunk megküzdeni, kellő komolysággal vesszük a mérkőzéseket. Az első félidővel maximálisan meg vagyok elégedve, a másodikkal kevésbé. Gratulálok a csapatomnak a továbbjutásért."

Kiállítások: 2, ill. 10 perc.
Hétméteresek: 6/6, ill. 4/4.

A galériárt katt ide!

Címkék: kézilabda, ONKC, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában

Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon

Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül

2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód

Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása

Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.

2025. Április 30. 07:54, szerda | Külföld

Londoni elemzők: jelentősen lassítja a globális növekedést a vámháború

Londoni makrogazdasági elemzők szerint a korábban vártnál jóval lassabb növekedésre lehet számítani az idén fejlett és a feltörekvő gazdaságokban, köztük Kínában az eszkalálódó vámháború miatt.