2012. Február 26. 09:05, vasárnap | Helyi sport

Ness Hungary NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, 16. forduló

Egri Fc - Orosháza Fc 3-0 (1-0)

Egri Felsővárosi Sporttelep Műfüves pálya, 300 néző
2012. február 25. 14:00

Vezette: Nagy Róbert ( Márkus Tamás, Galán Roland)

Eger: Sztankó - Preklet (Debreceni 60'), Bíró P., Knakal, Hamouz - Romhányi, Pavicevic, Farkas Á., Dobrics (Olasz 37') - Pavlov, Hrisztov (Bojtor 75') Vezetőedző: Simon Antal

Orosháza: Molnár - Szűcs D., Futaki, Milenkovic, Lupsa - Kerepeczki, Varga R. (Randelovic 53'), Juhász N. (Bozsóki 81'), Végh - Szabó T., Ács (Tóth D. 77') Vezetőedző: Major László

Sárga lap: Knakal 53', Hamouz 65' ill Szűcs 51', Molnár 66', Végh 66'

Gólszerző: Pavlov 10', Preklet 50', Romhányi 55'

Percről percre:

10. perc: Pavlov a 16-os sarkáról bombagólt akasztott kapunkba, 1-0.
50. perc: Preklet-Pavlov kényszerítő után, az előbbi lövi a második egri gólt, 2-0.
53. perc: Randelovic első labdaérintéséből gólt fejelt, de a játékvezető nem adta meg a találatot.
55. perc: Romhányi 16 méterről lövi ki a kapunkat, 3-0.

A hazaiak sikere megérdemelt, a végig becsületesen küzdő csapatunk ellen.

Simon Antal: - A mérkőzést meghatározta, hogy a találkozó elején gyorsan vezetést szereztünk. A látottak alapján megérdemelten nyertünk.

Major László: - Az eredmény ellenére, tisztességesen helytálltunk.