Hírek
2012. Március 12. 13:17, hétfő |
Helyi
Forrás: beol.hu
Rendőrök fülelték le a drogügylet tagjait
Egy férfinál és egy nőnél jelentős mennyiségű kábítószert találtak február végén Orosházán. Az ügyben még három férfi került a rendőrök látókörébe.
A Beol olvasói napokkal ezelőtt jelezték, kommandósok vittek el egy fiatalt, akiről úgy tudják, találtak nála kábítószert.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya jelentős mennyiségre elkövetett visszaélés kábítószerrel bűntett megalapozott gyanúja miatt eljárást folytat négy előzetes letartóztatásban és egy szabadlábon lévő személlyel szemben - tájékoztatott Vargáné Szombati Andrea, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Elmondta, a nyomozás elrendelésére azután került sor, hogy a főkapitányság nyomozói és az akció osztály rendőrei 2012. február 26-án Orosházán igazoltattak egy 26 éves nőt és egy 28 éves férfit. Jelentős mennyiségű kábítószert találtak náluk, amit lefoglaltak. A férfit és a nőt őrizetbe vették, majd előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására, melyet a bíróság az ügyészség indítványára el is rendelt.
Ezt követően felmerült annak a gyanúja, hogy a nő és a férfi korábban már több alkalommal tartottak maguknál kábítószert, melyet különböző személyeknek tovább értékesítettek. A nyomozók az elmúlt két hétben további három férfi ellen indítottak eljárást. Közülük ketten, egy 26 és egy 33 éves férfi előzetes letartóztatásban vannak. Az ötödik gyanúsított, egy 37 éves férfi szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
