Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2011. November 20. 15:30, vasárnap | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Picasso második lett, Kreccs lesérült

Picasso második lett, Kreccs lesérült

Vasárnap a Kincsem parkban rendezték meg az évad utolsó galopp verseny napját, melyen az orosházi Picasso második helyen futott be, míg Kreccs régi sérülése újból előjött.

A Szezonzáró Hendikep futamon Picasso 10-es számmal indult, melyen a dobogó második fokára száguldott, ezzel 64.000 Ft-ot nyert az Ibolya Majornak A kicsit zabolátlan ló feszült volt a futás előtt, a tulajdonosikörben ketten fogták, a zsoké (J. Havlik) jól bírt Picassoval, így eredményesen zárták a futamot.

Délután 3 órakor Kreccs állt a start gépbe, akinek le volt sérülve a lába, így a héten nem is tudott készülni a versenyre. A futam előtt kicsit ideges volt és a zsoké sem tudta kellő képp lenyugtatni. A Viharsarok Díjért való küzdelem során egy másik ló letaposta a hátsó lábát, így fájdalmában rosszul lépett, ezzel a régi sérülés kiújult. A futást nem tudta befejezni, a zsoké (J. Havlik) kénytelen volt leálítani Kreccset, mielőtt komolyabb baj történt volna.

A képgalériát itt tekinthetik meg. Megtalálható Kreccs sérülése is, ahol megtaposták a jobb hátsó lábát.

Címkék: Kreccs, Picasso

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát

Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.

2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport

El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra

Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.

2026. Július 21. 13:00, kedd | Külföld

Az OTP bankot vesz a Baltikumban

Az OTP Bank megállapodást írt alá a balti régió harmadik legnagyobb bankcsoportja, a Luminor megvásárlásáról a Blackstone által kezelt magántőkealapokból álló konzorciummal, és a DNB Bankkal

2026. Július 21. 11:00, kedd | Életmód

Agrárkamara: a jégkármérséklő rendszer már narancssárga riasztás esetén is működésbe lép

Az Országos Jégkármérséklő Rendszert már a narancssárga riasztás esetén is bekapcsolják, hogy mérsékeljék a jégesők által okozott károkat a minisztérium kérésének megfelelően