Hírek
2012. Január 02. 16:34, hétfő |
Helyi
Forrás: InfoOrosháza.hu
Pénzeső az önkormányzatoknak

A két ünnep között jelentős összeget kapott Orosháza és térsége.
Korábban megjelent cikkünket az alábbi plusz információkkal bővítjük.
Dancsó József polgármester hétfői sajtótájékoztatóján számolt be a „pénzesőről”, miszerint a két ünnep közt jelentős forrást kapott a város többek között hiteltörlesztésre.
A Belügyminisztérium 266 millió forintot biztosított Orosháza számára nem csak az ÖNHIKI I-II. ütemére és folyószámlahitel állományának csökkenésére, hanem szociális tűzifa támogatásra és ÖNHIKI támogatás kiegészítésre is.
A térség támogatásait az alábbi táblázatban tekinthetik meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód
Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása
Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.