Hírek
2017. Június 03. 17:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Összeverekedett két férfi a Józsefvárosban, egyikük meghalt
Összeverekedett két férfi a főváros VIII. kerületében egy szálláshelyen, egyikük a kórházba szállítás után meghalt - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közlemény szerint a járőrök találták meg az erősen vérző férfit, akihez mentőt hívtak, de az életét már nem tudták megmenteni a kórházban.
A rendőrség halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
