Hírek
2013. Március 21. 10:59, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: szegedma.hu, infooroshaza.hu
Orosháza FC: ez még gombócból is sok

Bár csak egy felkészülési mérkőzésről volt szó, mégis az Orosháza FC 6:1-es veresége a Szeged 2011-től elég szokatlan eredmény. Máshoz szoktak az OFC szurkolói.
Az idei felkészülés mérkőzések sorában immár harmadik alkalommal találkozott egymással a Szeged 2011 és az Orosháza FC, és mindháromszor a szegediek győztek. Ebben az értelemben nem előzmény nélküli kedd esti vereség az algyői pályán, a mértéke azonban igen.
Mint a szegedma.hu tudósításából kiderül, az első félidőben még semmi nem dőlt el. Ezt jelzi, hogy a vendéglátók csupán egyetlen góllal (1:0) vezettek, majd a második félidőben újabb öt góllal terhelték meg az orosháziak kapuját, akik erre egyetlen alkalommal tudtak válaszolni.
A Szeged 2011 pályaedzője, Lóczi István (korábban a Tótkomlós trénere volt) úgy fogalmazott, hogy nem volt akkora különbség a két csapat között, amit a végeredmény mutat.
Szeged 2011 – Orosháza FC 6-1 (1-0). Algyő. Vezette: Lovas László, (Kovács Attila, Borbás Bottyán Aurél).
Szeged: Belecan – Tóth, Kapic, Petrók, Dedic – Markovic, Stepancevic, Ulvicki – Kéri, Varga, Jovánczai. Cserék: Trepák (kapus), Laczkó, Csányi, Farkas M., Radnai, Farkas Z., Gémes, Timm, Gomez, Kis, Geiger. Vezetőedző: Gálhidi György.
Szegedi gólszerzők: Tóth (tizenegyesből), Timm 2, Farkas Z. 2, Gémes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 20. 09:14, szerda | Külföld
Donald Trump: a Krím visszaszerzése és a NATO-tagság lehetetlen, de biztonsági garanciákra számíthat Ukrajna
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.