Hírek

2013. Március 21. 10:59, csütörtök | Helyi sport
Forrás: szegedma.hu, infooroshaza.hu

Orosháza FC: ez még gombócból is sok

Bár csak egy felkészülési mérkőzésről volt szó, mégis az Orosháza FC 6:1-es veresége a Szeged 2011-től elég szokatlan eredmény. Máshoz szoktak az OFC szurkolói.

Az idei felkészülés mérkőzések sorában immár harmadik alkalommal találkozott egymással a Szeged 2011 és az Orosháza FC, és mindháromszor a szegediek győztek. Ebben az értelemben nem előzmény nélküli kedd esti vereség az algyői pályán, a mértéke azonban igen.

Mint a szegedma.hu tudósításából kiderül, az első félidőben még semmi nem dőlt el. Ezt jelzi, hogy a vendéglátók csupán egyetlen góllal (1:0) vezettek, majd a második félidőben újabb öt góllal terhelték meg az orosháziak kapuját, akik erre egyetlen alkalommal tudtak válaszolni.

A Szeged 2011 pályaedzője, Lóczi István (korábban a Tótkomlós trénere volt) úgy fogalmazott, hogy nem volt akkora különbség a két csapat között, amit a végeredmény mutat.

Szeged 2011 – Orosháza FC 6-1 (1-0). Algyő. Vezette: Lovas László, (Kovács Attila, Borbás Bottyán Aurél).
Szeged: Belecan – Tóth, Kapic, Petrók, Dedic – Markovic, Stepancevic, Ulvicki – Kéri, Varga, Jovánczai. Cserék: Trepák (kapus), Laczkó, Csányi, Farkas M., Radnai, Farkas Z., Gémes, Timm, Gomez, Kis, Geiger. Vezetőedző: Gálhidi György.
Szegedi gólszerzők: Tóth (tizenegyesből), Timm 2, Farkas Z. 2, Gémes.