Hírek

2011. November 02. 20:30, szerda | Helyi sport
Forrás: Saját

ONKC – Csorvás SK 34-26

Szerdán késő délután a sportcsarnokban játszottak az orosházi kézis lányok, ahol ismét győzelmet arattak!

A 11. percig fej-fej mellett haladt a két csapat, majd Héjjas Timi góljával 6-5-re vettük át a vezetést. Egy perccel később már Kránitz Orsi is beállt a sorba, majd a 15. percben 9-6-ra vezetettek az ONKC játékosai. A 10. orosházi gól szerzője Domokos Kinga volt. Az első félidő vége közeledtével egyre izgalmasabbá vált a mérkőzés, mikor is 3 góllal többet lőttünk Csorvásnál (14-11). Szünet előtt az utolsó percekben kiállítástól, büntető dobástól és két gyönyörű orosházi góltól zengett a csarnok. Az első félidő eredménye: 16-14

A második félidő első percében 16-16-ra javítottak a csorvási játkosok, majd a soron következő büntetőjüket sikeresen védte az orosházi kapus. Erre felbuzdulva, Héjjas Timi elindult a labdával, végig vezette a pályán, nem hagyta, hogy akadályozza az ellenfél, majd megszerezte Orosháza 17. gólját. Timinek egyhuzamban több gólja is volt, majd a sort megtörte Domokos Kinga a 25. orosházi góllal. A 21. percben már 27-21 az állás az ONKC javára. Kiss Anett próbálkozását kivédte a csorvási kapus, aki elügyetlenkedte a helyzetet, így saját magának lökte be a labdát. Ezzel meglett a 28. gól is. A 30.-at Kránitz Orsi szerezte a 24. percben. Ilyenkor 30-22-re vezetett Orosháza. A mérkőzés vége előtt 5 perccel két játékosunkat állítottak ki, de ez nem zavarta a lányokat, továbbra is szépen játszottak. Az utolsó másodpercben Kránitz Orsi belőtte a 34. gólt. Végeredmény: 34-26

Eredmények: ONKC – Csorvás SK 34-26 (16-14)

Játékvezetők: Marton András és Szikszai Sándor

ONKC: FODOR; HÉJJAS 9; Domokos 9; Kothencz; Fazekas; Kovács 1; Kiss 5; Szabó R.; Csapó; Kránitz A. 3; Zsuzsa; Ravasz; Kránitz O. 6; Szabó A. 1.

Edző: Ajtony Ákos: „Mindenki láthatta, hogy szerettem volna azoknak is lehetőséget adni, akiknek eddig kevesebb lehetőségük volt csoportunkba tartozó csapat ellen játszani. Örülök, hogy éltek ezzel a lehetőséggel.”

Csorvás SK: Samu; Kukla; Major 3; Fabisz 4; Krivik 1; Mahler 5; Elhardt; Gyimesi 4; Bíró; Sajben 1; Baráth; Juhász 6; Neller 2.

Edző: Baráth Lajos: „nem léptük túl önmagunk árnyékát. Az elmúlt 6 bajnoki vereség ráhanyomta a mérkőzésre a bélyegét. A végjátékban az addig vezető Orosháza nagy különbséggel tudott vereséget ránk mérni.”