Hírek
2012. Április 23. 07:44, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Nőtt a tanulólétszám az orosházi Székácsban

12-vel több diák tanul az evangélikus iskolában, mint az előző tanévben.
A Nyugat-Békési Egyházmegyében az Orosházi Evangélikus Egyházközség a legnagyobb oktatási intézményfenntartó, 1994 óta működtetője Orosházán a Székács József Evangélikus Közoktatási Intézménynek, óvódás kortól érettségiig fogadja a fiatalokat – tájékoztatta az MTI-t Ördög Endre gyülekezeti lelkész. Az intézményben a 2011/2012-es tanévtől 546 diák tanul, 12-vel több, mint az előző tanévben, a fiatalokkal 61 pedagógus foglalkozik, a gyülekezet újabb intézmények átvételét nem tervezi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Október 04. 09:24, szombat | Életmód
Budapest Maraton Fesztivál - Csúcsot dönt az idei verseny
Minden idők legnagyobb magyarországi szabadidősport-eseménye lesz a jövő hétvégén sorra kerülő 40. Spar Budapest Maraton Fesztivál - jelentette be Kocsis Árpád főszervező.