Hírek

2012. Március 10. 21:52, szombat | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Nem sok hiányzott a pontszerzéshez

Az NB I/B-s felnőtt bajnokság 15. fordulójában egygólos vereséget szenvedtünk Örkényben.

A mérkőzésen egy félidőnyi fórt adtunk a házigazdáknak, azonban a fordulás után jelentősen feljavult a játékunk – mindez nagyban volt köszönhető a juniorok (Dancsó és Gregus) jó teljesítményének – de sajnos fordítanunk már nem sikerült.

Inárcs-Örkény KC – Orosházi NKC: 21-20 (14-7)

NB I/B-s felnőtt bajnoki mérkőzés, 15. forduló.
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Sportcsarnoka, 250 néző.
Vezette: Haskó, Varga.

Az örkényi csapat gólszerzői: Gulyás 7, Maurer 3, Tóth 3, Gliba 2, Horváth 2, Szász 2, Kökény 1, Simkó 1.
Edző: Józsa Máté.

Orosházi NKC: Fodor – Kovács 1, Madar 1, Ravasz 6 (1), Raffai-Such, Domokos 1, Szabó R. 1.
Csere: AJTONYNÉ (kapus), Kránitz A. 1, Héjjas, DANCSÓ 4, Kránitz O. 2, GREGUS 3.
Edző: Ajtony Ákos.

Kiállítások: 6, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 1/0, ill. 3/1.
Az eredmény alakulása: 13. perc: 7-1; 21. perc: 10-4; 28. perc: 13-7; 40. perc: 15-11; 48. perc: 17-15; 55. perc: 19-17.

Ajtony Ákos: – Adtunk egy félidő előnyt. A szünet utáni szenzációs küzdésünk előtt le a kalappal, nem sok hiányzott a pontszerzéshez. Külön örömmel tölt el, hogy a fiatalok jó teljesítményt nyújtottak.
A junior mérkőzésen: Inárcs-Örkény KC – Orosházi NKC: 24-31 (14-11)