Hírek

2011. November 13. 15:27, vasárnap | Helyi sport
Forrás: ONKC

Nem adtunk előnyt az ellenfélnek

Az országos serdülő bajnokság kilencedik fordulójában hétgólos győzelmet arattunk Szeged-Kiskundorozsmán.

Legeredményesebb játékosunk a 7 találatot szerző Kránitz Gréta volt.

Szeged-Dorozsma-Tisza Volán – Orosházi NKC: 21-28 (13-15)
OSB leány F-csoportos bajnoki mérkőzés, 9. forduló.
Szeged-Kiskundorozsma, Ács Géza Sportcsarnok.
Vezette: Bárkányi, Miklós.
A dorozsmai csapat legjobb dobói: Mihálffy 5, Sebők 4, Szécsi 4.
Orosházi NKC: Ádász – Ravasz 1, Szöllősi D. 3, MOLNÁR 6, Szöllősi S. 1, KRÁNITZ G. 7 (1), Ulmann 4.
Csere: ARADI, Németh (kapusok), Telek 3 (1), Szabó 2, Kónya 1 (1), Horváth, Tóth.
Edző: Pásztor István.
Kiállítások: 2, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 5/2, ill. 4/3.
A felsőházba jutásért harcoló Szeged otthonában sikerült nyertünk. A kezdeti tapogatódzás után már az első félidőben 3-4 góllal vezettünk, de saját hibáink miatt mindig sikerült az ellenfelet közelebb hozni.
A második játékrészben már nem voltunk ilyen nagylelkűek és gyorsan tetemes előnyre tettünk szert, amit a mérkőzés végéig meg is tartottunk.
Pásztor István: – Ezúttal nem adtunk tíz perc előnyt az ellenfélnek. A támadásunk és a védekezésünk is kezd összeállni. A sérülésből felépülők is jó teljesítményt nyújtottak.