2011. November 29. 18:36, kedd | Helyi sport

MKB Veszprém KC - Orosházi FKSE-Alexandra Veszprémből - Képgalériával

Helyszíni tudósításunk és hamarosan a képek!
44-21-re nyert az MKB Veszprém KC az Orosházi FKSE ellen.

A Veszprém a hétvégi vereséget követően győzelemmel igyekezett kicsit megnyutatni a szurkolók kedélyeit, az Orosháza pedig a tisztes helytállás reményében érkezett a bakonyaljára.

Az első negyedórában állva hagyta az Orosházát a hazai csapat, és egészen a 13-ik percig nem tudtuk bevenni a visszatérő Fazekas kapuját. EkkorKovács Attilavolt eredményes.

Fokozatosan húztak el a veszprémiek és a félidő közepére már 10 góllal jártak előrébb, kűzdött az Orosháza de nem sikerültelérnie a 10 gólt, a félidő 24-9 a hazaiak javára.

A második félidő ott folytatódott ahol az első abba maradt, a Veszprém nagy bizonyítási vággyal lépett a pályára és folyamatosan növelte előnyét. A félidő felére már 20 gól lett a különbség. És végül arányú vereséget szenvedtünk.

Az Orosházából a7 gólos Milan Mazic emelhető csak ki.
További gólszerzők: Benák 3, Harsányi 2, Kovács 2, Balda 2, Lászlai 2, Bali 1, Raffai 1, Maric 1.

A Veszprém legjobb góllövői: Iváncsik T 10, Vedran 7, Vilovski 5, Iváncsik G. 5, Gulyás 4, Perez 4, Korazija 3, Ilyés 3, Timuzsin 1, Vujin 1, Császár 1.

A mérkőzésen készült képeink hamarosan megtekinthetőek azinfooroshaza.hu képgalériájában!