Hírek
2012. Október 02. 17:48, kedd |
Helyi sport
Forrás: onkc.hu; Fotó: Tóth Emese
Megvan az első bajnoki győzelem

Hazai pályán sikerült megszereznie első bajnoki győzelmét az Orosházi NKC NB I/B-s junior csapatának.
A játékunkban mutatott pozitív fejlődés nagyarányú, magabiztos sikert hozott az újonc KSZSE ellen.
Orosházi NKC – Kézilabda Szeged SE-Algyő: 43-30 (21-15)
NB I/B-s junior bajnoki mérkőzés, 3. forduló.
Orosháza, Városi Sportcsarnok, 250 néző.
Vezette: Juhász, Szilágyi.
Orosházi NKC:Ádász – Gregus 2, Szőke 1, DANCSÓ 5 (1), ULMANN 8, Farkas 3 (1), Kránitz 4 (1).
Csere:Németh, Bella (kapusok), Kecskeméti 1, SZÖLLŐSI D. 4, Horváth 3, MOLNÁR 5 (1), Albert 2, Szöllősi S. 3, Czombos 2 (1).
Edző:Pásztor István.
A KSZSE gólszerzői:Deák 10 (3), Szécsi 10 (1), Koltai 3, Sebők 2, Czesznak 1, Farkas 1, Giricz 1, Sevaracz 1, Speth 1.
Edző:Miklósné Kocsis Éva.
Kiállítások:6, ill. 0 perc.
Hétméteresek:5/5, ill. 6/4.
Pásztor István: – Örömmel láttam a pozitív fejlődést a játékunkban, bízom benne, hogy ez így is marad.
Miklósné Kocsis Éva: – A lőtt gólok számával elégedett vagyok, de nagyon sok gólt kaptunk. Még sajnos mindig sokat gondolkozunk lövések után, és ezt ellenfelünk jól használta ki. A beállós elleni védekezésben sem remekeltünk a mai napon.
További képek itt!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód
Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása
Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.
2025. Április 30. 07:54, szerda | Külföld
Londoni elemzők: jelentősen lassítja a globális növekedést a vámháború
Londoni makrogazdasági elemzők szerint a korábban vártnál jóval lassabb növekedésre lehet számítani az idén fejlett és a feltörekvő gazdaságokban, köztük Kínában az eszkalálódó vámháború miatt.