Hírek
2022. Szeptember 13. 13:47, kedd |
Sport
Forrás: mti
Mégis megműtik Sallai Rolandot
A csatár nem játszhat a válogatott következő mérkőzésén.
Mégis műteni kell Sallai Rolandot, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Freiburg magyar válogatott támadóját, aki szeptember 3-án a Bayer Leverkusen elleni összecsapáson sérült meg súlyosan.
A 25 éves futballista édesapja kedden az M1 aktuális csatornának elmondta, hogy fia éppen a műtőben van, a szemgödrében tört el egy csont, amit meg kell erősíteni. Hozzátette, a látásával nincs gond, de félő, hogy az elmozdult csont úgy marad, emiatt van szükség az operációra.
Az orvosok szerint Sallai Roland négy hét múlva léphet pályára újra. A szélsőnek így a szeptember 23-i németek, valamint a három nappal később sorra kerülő olaszok elleni Nemzetek Ligája-találkozót várhatóan ki kell hagynia.
A támadót a leverkuseni Jonathan Tah úgy rúgta arcon, hogy a cipője a szemét is érte. Sallait az eset után percekig ápolták, végül a közönség vastapsa és éltetése közepette hordágyon vitték le a pályáról, majd lecserélték, később pedig kórházba szállították kivizsgálásra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 06. 06:00, csütörtök | Sport
El-selejtező - Egygólos előnnyel utazhat Lengyelországba a Ferencváros
A Ferencváros hazai pályán 1-0-ra legyőzte a lengyel Górnik Zabrzét a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, így előnnyel utazhat a visszavágóra.
2026. Augusztus 03. 16:00, hétfő | Sport
Kékszalag - Gellér: hatalmas sportteljesítmény, hogy a mezőny több mint fele célba ért
Gellér László, a Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) elnöke szerint hatalmas sportteljesítmény, hogy a hőség és a szélcsend ellenére a mezőny több mint fele célba ért a szombaton zárult Kékszalag balatoni tókerülő versenyen.
2026. Augusztus 02. 14:00, vasárnap | Sport
Balaton-átúszás - Nagy Nándor és Békési Eszter volt a leggyorsabb
A férfiaknál Nagy Nándor, a nőknél Békési Eszter volt a leggyorsabb a szombati 44. Lidl Balaton-átúszáson.
2026. Augusztus 01. 06:00, szombat | Sport
Balaton-átúszás - Előzetesen közel 11 ezer nevezés érkezett
A ma reggel 7 órakor rajtoló 44. Lidl Balaton-átúszásra előzetesen közel 11 ezer nevezés érkezett.
