Hírek
2021. Január 14. 09:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 118 beteg, 1926-tal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 118, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1926 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön.
A kormányzati portálon azt írták: 347 636-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 11 066-ra emelkedett.
A gyógyultak száma 220 304, az aktív fertőzötteké 116 266. Kórházban 4689 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 344-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 25 646-an vannak, a mintavételek száma 2 898 998-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
