Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.

A fővonalon hosszabb menetidőre kell számítaniuk az utasoknak - közölte szombaton a Mávinform.

Szombat délután Tatabánya és Szárliget között felsővezeték-szakadás miatt a vonatok egy vágányon közlekednek, a győri fővonalon 25-40 perccel hosszabb eljutási időre, forgalmi változásokra kell számítani késő estig.

Az S12-es vonatok helyett Bicske és Tatabánya között pótlóbuszok járnak.

Címkék: máv

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.