Hírek
2020. Május 27. 12:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Magyarország harmadszor is bekerült a legkedveltebb befektetési helyszínek közé
Tavaly 101 beruházás érkezett Magyarországra.
Sorozatban harmadszor választotta be Magyarországot a világ legkedveltebb befektetési helyszínei közé a Site Selection nevű amerikai szaklap és sorozatban harmadszor lett a magyar befektetési ügynökség a régió legjobb befektetési ügynöksége – közölte Menczer Tamás, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) államtitkára Facebook-oldalán.
A videóban az államtitkár kifejtette, a vállalkozások, a befektetők bíznak Magyarországban, bíznak a magyar emberekben, tudják, hogy a magyarok tehetségesek, és szorgalmasak.
Tavaly 101 beruházás érkezett Magyarországra a befektetési ügynökségen keresztül, ezek 13 500 munkahelyet teremtettek – mondta, és hozzátette: a feladat idén is adott, „annyi munkahelyet fogunk teremteni, ahányat a vírus elpusztított”.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld
MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
