Hírek
2012. Augusztus 02. 15:31, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI Fotó: Kollányi Péter
London 2012 - Joó Abigél a bronzért küzdhet

A sérülten küzdő Joó Abigél (78 kg) nyert a vigaszágon, így a bronzéremért léphet tatamira csütörtökön a londoni olimpia cselgáncstornáján.
A kétszeres Európa-bajnok dzsúdós - aki a negyeddöntőben győzelemre állt az amerikai Kayla Harrison ellen, amikor megsérült a jobb térde - a vigaszágon ipponnal verte a lengyel Daria Pogorzelecet.
A KSI versenyzője a bronzcsatában a brit Gemma Gibbonsszal vagy a francia Audrey Tcheumeóval találkozik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen
A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.
2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport
A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea
2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport
Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton
Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.
2025. Október 07. 07:39, kedd | Sport
Magyar-örmény - A sérült Dibusz helyén Demjén a keretben
Dibusz Dénes sérülés miatt nem csatlakozik az örmények és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.